Naše pivo

Simeon 10˚ a 12˚ je spodne kvasené plzenského typu. Je čisto prírodný produkt pripravený z kvalitných surovín. Slad odoberáme od slovenských výrobcov a pivovarské kvasnice a chmeľ z Českej republiky.

Simeon 10˚ a 12˚ je nefiltrované, nepasterizované, bez chemických prísad a bez pridávania vody tzv. HGB technológiou. Je plnej vyváženej chute, čistej chmeľovej vône s korenistým zakončením.

Simeon IPA 15˚, je vrchne kvasné pivo zlatohnedej farby, s hustou a stálou krémovou penou, výraznej chmeľovej chute a vône. V plnej a korenistej chuti a vône, možno nájsť kvetinové tóny, stopy muškátového orieška, škorice a borovice. Zmes chutí a vôní ukončuje stredne silná horká koncovka.

Simeon ALE 14˚, je jednoduché a svieže vrchne kvasené pivo jantárovej farby s jemne krémovou stálou penou. Sladový úvod prechádza do citrusových tónov s kvetinovým nádychom. V chuti možno nájsť stopy bylín a egreša. Plnú chuť piva ukončuje medovo-karamelový dojazd s vyváženou jemne horkou koncovkou.

Simeon APA 13˚, ukrýva v sebe silu a sviežosť chmeľov cascade a citra. APA 13° je osviežujúce pivo jantárovej farby s výraznou arómou citrusových plodov - hlavne grapefruitu, liči a egreša. Plnú chuť piva ukončuje jemne horká koncovka

Simeon ALE 11,5˚, jednoduché a svieže pivo jantárovej farby s jemne krémovou stálou penou. Sladový úvod prechádza do citrusových tónov s kvetinovým nádychom. V chuti možno nájsť stopy bylín a egreša. Plnú chuť piva ukončuje medovo-karamelový dojazd s vyváženou jemne horkou koncovkou.

 Simeon 10 - Simeon remeselný pivovar PiešťanySimeon 12 - Simeon remeselný pivovar Piešťany   Simeon ALE 14˚, Simeon remeselný pivovar Piešťany

Simeon IPA 15˚, Simeon remeselný pivovar Piešťany Simeon APA 13˚, Simeon remeselný pivovar Piešťany Simeon ALE 11,5˚, Simeon remeselný pivovar Piešťany

Simeon Páv APA 13,5˚, Simeon remeselný pivovar Piešťany